کنگره و نمایشگاه بین المللی معدن سال1389

کنگره و نمایشگاه جهانی معدن توسط خانه معدن ایران و کمیته ملی برگزاری کنگره جهانی معدن از تاریخ 26 لغایت 29 مهر ماه 1389 در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. این گردهمایی با همکاری دانشگاهها و سازمانهای مختلفی که در امور معدنی مشارکت دارند برگزار می‌شود.

برنامه‌های متنوع و فراگیر کنگره و نمایشگاه امکانات گسترده‌ای را برای آشنایی با نوآوری ها و پیشرفتهای جهانی معدن در اختیار علاقمندان قرار می دهد و با تکیه بر موضوعات مختلفی همچون فناوریهای نوین معدنکاری، ماشین‌آلات و خدمات پیشرفته اکتشافی، بهره‌برداری، محیط زیست و فرآوری آخرین دستاوردها و اطلاعات را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.

کنگره و نمایشگاه بین‌المللی معدن که با حمایت وزارت صنایع ومعادن و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران برگزار می گردد، فرصت مناسبی جهت بحث و تبادل نظر در زمینه آخرین یافته‌های بخش معدن و صنایع وابسته در اختیار می‌گذارد. نمایشگاه معدن همچنین امکان عرضه فناوری ها و محصولات نوین در بخش معدن و ملاقات رودررو با مصرف‌کنندگان خدمات و لوازم معدنی را فراهم می‌کند.لازم به ذکر است که باتوجه به بین الملی بودن این کنگره،اعضای منتخب جامعه بزرگ دانشگاهی و حرفه ای معدن از سراسر دنیا دور هم جمع می شوند .

برای دریافت سیرکولارهای برگزاری این کنگره می توانیدبه لینک های زیر مراجعه کنید.

http://www.imc2010.org/uploads/media/cngress-1_01.pdf

http://www.imc2009.org/fileadmin/user_upload/Circular_L.pdf 

برای دریافت زمان بندی و عنوان مقالات بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.imc2009.org/fileadmin/templates/imc2009/b_far.pdf

و در نهایت سایت کنگره

www.imc2010.org

درچند روز آینده اگر مقدور بود ، حتما ً اخبار و اطلاعات تازه ای از این کنگره را به سمع ونظر شما خواهم رساند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: همایش


تاريخ : چهارشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٩ | ٤:٢٢ ‎ب.ظ | نویسنده : صدرالدین ناصری | آرشیونظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.